UPM2A181MHD6
NichiconNichicon
UPM2A181MHD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM2A181MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM2A181MHD6.pdf2.UPM2A181MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
  • Pranešimas
UPM2A181MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UPM2A181MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83840 pcs Duomenų lapas 1.UPM2A181MHD6.pdf2.UPM2A181MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 110 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 180µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPM2A220MPD
UPM2A220MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 527599 pcs
parsisiųsti: UPM2A220MPD.pdf
RFQ
UPM2A220MPD1TA
UPM2A220MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 366684 pcs
parsisiųsti: UPM2A220MPD1TA.pdf
RFQ
UPM2A181MHD6TN
UPM2A181MHD6TN
apibūdinimas: CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL