UPM2A151MHD6TN
NichiconNichicon
UPM2A151MHD6TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM2A151MHD6TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM2A151MHD6TN.pdf2.UPM2A151MHD6TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPM2A151MHD6TN specifikacijos
Dalies numeris UPM2A151MHD6TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100242 pcs Duomenų lapas 1.UPM2A151MHD6TN.pdf2.UPM2A151MHD6TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 917mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5297-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 120 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF