UPM2A220MPD1TA
NichiconNichicon
UPM2A220MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM2A220MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM2A220MPD1TA.pdf2.UPM2A220MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPM2A220MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPM2A220MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366684 pcs Duomenų lapas 1.UPM2A220MPD1TA.pdf2.UPM2A220MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 275mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 550 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPM2A220MPD
UPM2A220MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL