UKL2A330MPD
NichiconNichicon
UKL2A330MPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL2A330MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL2A330MPD.pdf2.UKL2A330MPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
UKL2A330MPD specifikacijos
Dalies numeris UKL2A330MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 219200 pcs Duomenų lapas 1.UKL2A330MPD.pdf2.UKL2A330MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 33µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL2A2R2MDD1TD
UKL2A2R2MDD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 1109093 pcs
parsisiųsti: UKL2A2R2MDD1TD.pdf
RFQ
UKL2A330KPD1TD
UKL2A330KPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 206514 pcs
parsisiųsti: UKL2A330KPD1TD.pdf
RFQ
UKL2A330MPD1TD
UKL2A330MPD1TD