UKL2A330KPD
NichiconNichicon
UKL2A330KPD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL2A330KPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 10% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL2A330KPD.pdf2.UKL2A330KPD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKL2A330KPD specifikacijos
Dalies numeris UKL2A330KPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 10% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 296740 pcs Duomenų lapas 1.UKL2A330KPD.pdf2.UKL2A330KPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-16885
UKL2A330KPD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose