UKL2A2R2MDD1TD
NichiconNichicon
UKL2A2R2MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL2A2R2MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL2A2R2MDD1TD.pdf2.UKL2A2R2MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UKL2A2R2MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKL2A2R2MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1109093 pcs Duomenų lapas 1.UKL2A2R2MDD1TD.pdf2.UKL2A2R2MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 56mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10598-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose