UKL1A151KPDANATD
NichiconNichicon
UKL1A151KPDANATD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1A151KPDANATD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1A151KPDANATD.pdf2.UKL1A151KPDANATD.pdf
  • Pranešimas
UKL1A151KPDANATD specifikacijos
Dalies numeris UKL1A151KPDANATD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 490934 pcs Duomenų lapas 1.UKL1A151KPDANATD.pdf2.UKL1A151KPDANATD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 375mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF