UKL1A102KHD1TO
NichiconNichicon
UKL1A102KHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1A102KHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1A102KHD1TO.pdf2.UKL1A102KHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UKL1A102KHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UKL1A102KHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143223 pcs Duomenų lapas 1.UKL1A102KHD1TO.pdf2.UKL1A102KHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 931.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF