UKL1A102MHD
NichiconNichicon
UKL1A102MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKL1A102MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKL1A102MHD.pdf2.UKL1A102MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
UKL1A102MHD specifikacijos
Dalies numeris UKL1A102MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180925 pcs Duomenų lapas 1.UKL1A102MHD.pdf2.UKL1A102MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UKL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 931.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKL1A102MHD1TO
UKL1A102MHD1TO
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL