UHW1C152MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHW1C152MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 16V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.UHW1C152MPD1TD.pdf2.UHW1C152MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UHW1C152MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UHW1C152MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 16V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 125215 pcs Duomenų lapas 1.UHW1C152MPD1TD.pdf2.UHW1C152MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHW1C102MPD1TD
UHW1C102MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE
Sandelyje: 155422 pcs
parsisiųsti: UHW1C102MPD1TD.pdf
RFQ
UHW1C152MPD
UHW1C152MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL