UHW1C102MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHW1C102MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.UHW1C102MPD1TD.pdf2.UHW1C102MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UHW1C102MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UHW1C102MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 155422 pcs Duomenų lapas 1.UHW1C102MPD1TD.pdf2.UHW1C102MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose