UHW1C272MHD1TO
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UHW1C272MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 16V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.UHW1C272MHD1TO.pdf2.UHW1C272MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UHW1C272MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UHW1C272MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 16V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 70817 pcs Duomenų lapas 1.UHW1C272MHD1TO.pdf2.UHW1C272MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UHW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UHW1C222MHD
UHW1C222MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 146608 pcs
parsisiųsti: UHW1C222MHD.pdf
RFQ
UHW1C272MHD
UHW1C272MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL