UBY1E622MHL6
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBY1E622MHL6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6200UF 20% 25V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.UBY1E622MHL6.pdf2.UBY1E622MHL6.pdf
  • Pranešimas
UBY1E622MHL6 specifikacijos
Dalies numeris UBY1E622MHL6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6200UF 20% 25V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 38284 pcs Duomenų lapas 1.UBY1E622MHL6.pdf2.UBY1E622MHL6.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UBY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.825A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.5A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 6200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Talpa 6200µF Programos Automotive