UBY1E432MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBY1E432MHL
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4300UF 20% 25V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.UBY1E432MHL.pdf2.UBY1E432MHL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
UBY1E432MHL specifikacijos
Dalies numeris UBY1E432MHL Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4300UF 20% 25V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 47064 pcs Duomenų lapas 1.UBY1E432MHL.pdf2.UBY1E432MHL.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UBY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.4375A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.25A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 4300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 30 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Talpa 4300µF Programos Automotive