UBY1E622MHL
NichiconNichicon
UBY1E622MHL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBY1E622MHL
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6200UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBY1E622MHL.pdf2.UBY1E622MHL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UBY1E622MHL specifikacijos
Dalies numeris UBY1E622MHL Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6200UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45110 pcs Duomenų lapas 1.UBY1E622MHL.pdf2.UBY1E622MHL.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.89A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.4A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14626
Darbinė temperatūra -40°C ~ 135°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.299" (33.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 23 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 6200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Talpa 6200µF Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UBY1E472MHL1TN
UBY1E472MHL1TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 89551 pcs
parsisiųsti: UBY1E472MHL1TN.pdf
RFQ
UBY1E622MHL6TN
UBY1E622MHL6TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6200UF 20% 25V RADIAL