UBT2A331MHD
NichiconNichicon
UBT2A331MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBT2A331MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBT2A331MHD.pdf2.UBT2A331MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UBT2A331MHD specifikacijos
Dalies numeris UBT2A331MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99114 pcs Duomenų lapas 1.UBT2A331MHD.pdf2.UBT2A331MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UBT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 895mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.79A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13035
UBT2A331MHD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 79 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Talpa 330µF