UBT2A330MPD1TD
NichiconNichicon
UBT2A330MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBT2A330MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UBT2A330MPD1TD.pdf2.UBT2A330MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UBT2A330MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UBT2A330MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135559 pcs Duomenų lapas 1.UBT2A330MPD1TD.pdf2.UBT2A330MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13115-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 800 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C Talpa 33µF