UBT2A330MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UBT2A330MPD8TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UBT2A330MPD8TD.pdf2.UBT2A330MPD8TD.pdf
  • Pranešimas
UBT2A330MPD8TD specifikacijos
Dalies numeris UBT2A330MPD8TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 209077 pcs Duomenų lapas 1.UBT2A330MPD8TD.pdf2.UBT2A330MPD8TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UBT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Talpa 33µF Programos Automotive