RNU0J122MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU0J122MDN1
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUMPOLY 1200UF 20% 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU0J122MDN1.pdf2.RNU0J122MDN1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
RNU0J122MDN1 specifikacijos
Dalies numeris RNU0J122MDN1 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUMPOLY 1200UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 193471 pcs Duomenų lapas 1.RNU0J122MDN1.pdf2.RNU0J122MDN1.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 610mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 6.1A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm
Išsamus aprašymas 1200µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF