RNU0J102MDN1KX
NichiconNichicon
RNU0J102MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU0J102MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU0J102MDN1KX.pdf2.RNU0J102MDN1KX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNU0J102MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RNU0J102MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198736 pcs Duomenų lapas 1.RNU0J102MDN1KX.pdf2.RNU0J102MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14251-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose