RNU0G102MDN1KX
NichiconNichicon
RNU0G102MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU0G102MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU0G102MDN1KX.pdf2.RNU0G102MDN1KX.pdf
  • Pranešimas
RNU0G102MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RNU0G102MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 295552 pcs Duomenų lapas 1.RNU0G102MDN1KX.pdf2.RNU0G102MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-14246-3
RNU0G102MDN1KX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm Išsamus aprašymas 1000µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNU0G102MDN1PX
RNU0G102MDN1PX
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
Sandelyje: 209256 pcs
parsisiųsti: RNU0G102MDN1PX.pdf
RFQ
RNU0E272MDN1PH
RNU0E272MDN1PH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H
Sandelyje: 230372 pcs
parsisiųsti: RNU0E272MDN1PH.pdf
RFQ
RNU0G102MDN1
RNU0G102MDN1