RNU0E152MDN1PX
NichiconNichicon
RNU0E152MDN1PX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU0E152MDN1PX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU0E152MDN1PX.pdf2.RNU0E152MDN1PX.pdf
  • Pranešimas
RNU0E152MDN1PX specifikacijos
Dalies numeris RNU0E152MDN1PX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224162 pcs Duomenų lapas 1.RNU0E152MDN1PX.pdf2.RNU0E152MDN1PX.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm
Išsamus aprašymas 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF