RNU0E152MDN1KX
NichiconNichicon
RNU0E152MDN1KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNU0E152MDN1KX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H
Duomenų lapai: 1.RNU0E152MDN1KX.pdf2.RNU0E152MDN1KX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RNU0E152MDN1KX specifikacijos
Dalies numeris RNU0E152MDN1KX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163726 pcs Duomenų lapas 1.RNU0E152MDN1KX.pdf2.RNU0E152MDN1KX.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija FPCAP, RNU
Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-7361-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm Išsamus aprašymas 1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RNU0E152MDN1
RNU0E152MDN1
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V T/H