QXK2J474KTP7ZHFX
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J474KTP7ZHFX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J474KTP7ZHFX.pdf2.QXK2J474KTP7ZHFX.pdf3.QXK2J474KTP7ZHFX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
QXK2J474KTP7ZHFX specifikacijos
Dalies numeris QXK2J474KTP7ZHFX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.445" W (31.00mm x 11.30mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.992" (25.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QXK2J683JTPTZH
QXK2J683JTPTZH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Sandelyje: 87512 pcs
parsisiųsti: QXK2J683JTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J474KTP
QXK2J474KTP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD