QXK2J683KTP
NichiconNichicon
QXK2J683KTP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J683KTP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J683KTP.pdf2.QXK2J683KTP.pdf3.QXK2J683KTP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2J683KTP specifikacijos
Dalies numeris QXK2J683KTP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 183530 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J683KTP.pdf2.QXK2J683KTP.pdf3.QXK2J683KTP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.228" W (18.50mm x 5.80mm) Serija QXK
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3548
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.068µF Programos General Purpose