QXK2J474JTPTZH
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J474JTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J474JTPTZH.pdf2.QXK2J474JTPTZH.pdf3.QXK2J474JTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
QXK2J474JTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2J474JTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 55497 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J474JTPTZH.pdf2.QXK2J474JTPTZH.pdf3.QXK2J474JTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.445" W (31.00mm x 11.30mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.835" (21.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose