QXK2J473KTP7ZHFP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J473KTP7ZHFP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J473KTP7ZHFP.pdf2.QXK2J473KTP7ZHFP.pdf3.QXK2J473KTP7ZHFP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXK2J473KTP7ZHFP specifikacijos
Dalies numeris QXK2J473KTP7ZHFP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.807" L x 0.244" W (20.50mm x 6.20mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.689" (17.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QXK2J473KTP7FJ
QXK2J473KTP7FJ
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Sandelyje: 110210 pcs
parsisiųsti: QXK2J473KTP7FJ.pdf
RFQ
QXK2J473JTP7FJ
QXK2J473JTP7FJ
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Sandelyje: 89552 pcs
parsisiųsti: QXK2J473JTP7FJ.pdf
RFQ
QXK2J473KTP
QXK2J473KTP