QXK2J223JTP7FJ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J223JTP7FJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J223JTP7FJ.pdf2.QXK2J223JTP7FJ.pdf3.QXK2J223JTP7FJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXK2J223JTP7FJ specifikacijos
Dalies numeris QXK2J223JTP7FJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 97748 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J223JTP7FJ.pdf2.QXK2J223JTP7FJ.pdf3.QXK2J223JTP7FJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.201" W (13.50mm x 5.10mm) Serija QXK
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.622" (15.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.022µF Programos General Purpose