QXK2J223KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2J223KTPTZH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J223KTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J223KTPTZH.pdf2.QXK2J223KTPTZH.pdf3.QXK2J223KTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2J223KTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2J223KTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208012 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J223KTPTZH.pdf2.QXK2J223KTPTZH.pdf3.QXK2J223KTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.248" W (15.50mm x 6.30mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3584
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.492" (12.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.465" (11.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.022µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QXK2J224KTP
QXK2J224KTP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Sandelyje: 130911 pcs
parsisiųsti: QXK2J224KTP.pdf
RFQ
QXK2J223KTP
QXK2J223KTP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD