QXK2J155JTP7FX
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2J155JTP7FX
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2J155JTP7FX.pdf2.QXK2J155JTP7FX.pdf3.QXK2J155JTP7FX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
QXK2J155JTP7FX specifikacijos
Dalies numeris QXK2J155JTP7FX Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 41781 pcs Duomenų lapas 1.QXK2J155JTP7FX.pdf2.QXK2J155JTP7FX.pdf3.QXK2J155JTP7FX.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.201" L x 0.583" W (30.50mm x 14.80mm) Serija QXK
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.134" (28.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos General Purpose