QXK2G473JTP7FJ
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2G473JTP7FJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2G473JTP7FJ.pdf2.QXK2G473JTP7FJ.pdf3.QXK2G473JTP7FJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
QXK2G473JTP7FJ specifikacijos
Dalies numeris QXK2G473JTP7FJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 120063 pcs Duomenų lapas 1.QXK2G473JTP7FJ.pdf2.QXK2G473JTP7FJ.pdf3.QXK2G473JTP7FJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.185" W (13.50mm x 4.70mm) Serija QXK
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.583" (14.80mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QXK2G334KTP7FM
QXK2G334KTP7FM
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD
Sandelyje: 96436 pcs
parsisiųsti: QXK2G334KTP7FM.pdf
RFQ
QXK2G334KTP7ZHFP
QXK2G334KTP7ZHFP
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 90541 pcs
parsisiųsti: QXK2G334KTP7ZHFP.pdf
RFQ
QXK2G473JTP
QXK2G473JTP
apibūdinimas: CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD