QXK2G334KTP7ZHFP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2G334KTP7ZHFP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2G334KTP7ZHFP.pdf2.QXK2G334KTP7ZHFP.pdf3.QXK2G334KTP7ZHFP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
QXK2G334KTP7ZHFP specifikacijos
Dalies numeris QXK2G334KTP7ZHFP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.807" L x 0.339" W (20.50mm x 8.60mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks "Lead Spacing" 0.689" (17.50mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.799" (20.30mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose