QXK2G473KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2G473KTPTZH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QXK2G473KTPTZH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.QXK2G473KTPTZH.pdf2.QXK2G473KTPTZH.pdf3.QXK2G473KTPTZH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QXK2G473KTPTZH specifikacijos
Dalies numeris QXK2G473KTPTZH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 186691 pcs Duomenų lapas 1.QXK2G473KTPTZH.pdf2.QXK2G473KTPTZH.pdf3.QXK2G473KTPTZH.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm) Serija QXK-ZH
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 493-3572
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 0.492" (12.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.437" (11.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.047µF Programos General Purpose