LNC2H682MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2H682MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2H682MSEJBN.pdf2.LNC2H682MSEJBN.pdf3.LNC2H682MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 681 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
  • Pranešimas
LNC2H682MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNC2H682MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 681 pcs Duomenų lapas 1.LNC2H682MSEJBN.pdf2.LNC2H682MSEJBN.pdf3.LNC2H682MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.827" (148.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose