LNC2H562MTEJ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2H562MTEJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2H562MTEJ.pdf2.LNC2H562MTEJ.pdf3.LNC2H562MTEJ.pdf
Akcijų būklė 614 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
  • Pranešimas
LNC2H562MTEJ specifikacijos
Dalies numeris LNC2H562MTEJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 614 pcs Duomenų lapas 1.LNC2H562MTEJ.pdf2.LNC2H562MTEJ.pdf3.LNC2H562MTEJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 26.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.96A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.843" (123.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 5600µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 5600µF Programos General Purpose