LNC2H682MSEJBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2H682MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2H682MSEJBB.pdf2.LNC2H682MSEJBB.pdf3.LNC2H682MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 633 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 633 pcs
  • Pranešimas
LNC2H682MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LNC2H682MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 633 pcs Duomenų lapas 1.LNC2H682MSEJBB.pdf2.LNC2H682MSEJBB.pdf3.LNC2H682MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.827" (148.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNC2H562MSEJ
LNC2H562MSEJ
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Sandelyje: 673 pcs
parsisiųsti: LNC2H562MSEJ.pdf
RFQ
LNC2H562MTEJ
LNC2H562MTEJ
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 614 pcs
parsisiųsti: LNC2H562MTEJ.pdf
RFQ
LNC2H682MSEJ
LNC2H682MSEJ
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW