LGGW6471MELC35
NichiconNichicon
LGGW6471MELC35 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGGW6471MELC35
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGGW6471MELC35.pdf2.LGGW6471MELC35.pdf
  • Pranešimas
LGGW6471MELC35 specifikacijos
Dalies numeris LGGW6471MELC35 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18733 pcs Duomenų lapas 1.LGGW6471MELC35.pdf2.LGGW6471MELC35.pdf
Įtampa - Įvertinta 420V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LGG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.431A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8214
LGGW6471MELC35-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose