LGGW6271MELA40
NichiconNichicon
LGGW6271MELA40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGGW6271MELA40
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGGW6271MELA40.pdf2.LGGW6271MELA40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LGGW6271MELA40 specifikacijos
Dalies numeris LGGW6271MELA40 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25046 pcs Duomenų lapas 1.LGGW6271MELA40.pdf2.LGGW6271MELA40.pdf
Įtampa - Įvertinta 420V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LGG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7875A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8205
LGGW6271MELA40-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 270µF Programos General Purpose