LGGW6271MELZ50
NichiconNichicon
LGGW6271MELZ50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGGW6271MELZ50
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGGW6271MELZ50.pdf2.LGGW6271MELZ50.pdf
  • Pranešimas
LGGW6271MELZ50 specifikacijos
Dalies numeris LGGW6271MELZ50 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23573 pcs Duomenų lapas 1.LGGW6271MELZ50.pdf2.LGGW6271MELZ50.pdf
Įtampa - Įvertinta 420V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LGG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6445A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-8204
LGGW6271MELZ50-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 270µF Programos General Purpose