F971C156MCC
NichiconNichicon
F971C156MCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971C156MCC
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 16V 20% 2312
Duomenų lapai: F971C156MCC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F971C156MCC specifikacijos
Dalies numeris F971C156MCC Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 15UF 16V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139073 pcs Duomenų lapas F971C156MCC.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Įveskite Molded Tolerancija 15µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas C
Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija F97
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai F971C156MCC-ND Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F971C156MCC Lifetime @ Temp. 1.2 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.106" (2.70mm) funkcijos High Reliability
Išplėstas aprašymas 15µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP TANT 15UF 16V 20% 2312 Programos -