F971C155MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971C155MAAHT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971C155MAAHT3
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 1.5UF 20% 16V 1206
Duomenų lapai: 1.F971C155MAAHT3.pdf2.F971C155MAAHT3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F971C155MAAHT3 specifikacijos
Dalies numeris F971C155MAAHT3 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 1.5UF 20% 16V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka