F971C156KCC
NichiconNichicon
F971C156KCC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F971C156KCC
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 16V 10% 2312
Duomenų lapai: F971C156KCC.pdf
  • Pranešimas
F971C156KCC specifikacijos
Dalies numeris F971C156KCC Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 15UF 16V 10% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117140 pcs Duomenų lapas F971C156KCC.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Įveskite Molded Tolerancija 15µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas C
Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija F97
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai 493-6591-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F971C156KCC Lifetime @ Temp. 1.2 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.106" (2.70mm) funkcijos High Reliability
Išplėstas aprašymas 15µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP TANT 15UF 16V 10% 2312 Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F971C106MCCHT3
F971C106MCCHT3
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 10UF 20% 16V 2312
Sandelyje: 141400 pcs
parsisiųsti: F971C106MCCHT3.pdf
RFQ
F971C155KAA
F971C155KAA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 1.5UF 16V 10% 1206
Sandelyje: 344934 pcs
parsisiųsti: F971C155KAA.pdf
RFQ
F971C156KCC
F971C156KCC
apibūdinimas: CAP TANT 15UF 16V 10% 2312