PSMN6R0-25YLDX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN6R0-25YLDX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas PSMN6R0-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1
Duomenų lapai: PSMN6R0-25YLDX.pdf
  • Pranešimas
PSMN6R0-25YLDX specifikacijos
Dalies numeris PSMN6R0-25YLDX Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 260649 pcs Duomenų lapas PSMN6R0-25YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.75 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 43W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-2500-2
568-12932-2-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 705pF @ 12V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 10.5nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija Schottky Diode (Body)
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 25V