PSMN5R6-100YSFX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN5R6-100YSFX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PSMN5R6-100YSFX specifikacijos
Dalies numeris PSMN5R6-100YSFX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 83178 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (maks.) -
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 294W Paketas / dėžutė SOT-1023, 4-LFPAK
Darbinė temperatūra 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 63nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 158A 294W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 158A