PSMN5R6-60YLX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN5R6-60YLX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V LFPAK56
Duomenų lapai: PSMN5R6-60YLX.pdf
  • Pranešimas
PSMN5R6-60YLX specifikacijos
Dalies numeris PSMN5R6-60YLX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V LFPAK56 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146683 pcs Duomenų lapas PSMN5R6-60YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.6 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 167W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-2596-2
568-13047-2-ND
PSMN5R6-60YL,115
PSMN5R6-60YLX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5026pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 66.8nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V