BUK9M7R2-40EX
NexperiaNexperia
BUK9M7R2-40EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9M7R2-40EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 70A LFPAK
Duomenų lapai: BUK9M7R2-40EX.pdf
  • Pranešimas
BUK9M7R2-40EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9M7R2-40EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 70A LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162201 pcs Duomenų lapas BUK9M7R2-40EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (maks.) ±10V