BUK9M5R2-30EX
NexperiaNexperia
BUK9M5R2-30EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9M5R2-30EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 70A LFPAK33
Duomenų lapai: BUK9M5R2-30EX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BUK9M5R2-30EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9M5R2-30EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 70A LFPAK33 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158114 pcs Duomenų lapas BUK9M5R2-30EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK33
Serija Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.1 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 79W (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-1210, 8-LFPAK33 Kiti vardai 1727-7318-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2467pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 22.5nC @ 5V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V