BUK9M43-100EX
NexperiaNexperia
BUK9M43-100EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9M43-100EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 25A LFPAK
Duomenų lapai: BUK9M43-100EX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BUK9M43-100EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9M43-100EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 25A LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153605 pcs Duomenų lapas BUK9M43-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (maks.) ±10V