BAS40-05V,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS40-05V,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666
Duomenų lapai: BAS40-05V,115.pdf
  • Pranešimas
BAS40-05V,115 specifikacijos
Dalies numeris BAS40-05V,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 976318 pcs Duomenų lapas BAS40-05V,115.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-666 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-563, SOT-666 Kiti vardai 1727-1559-2
568-11084-2-ND
BAS40-05V T/R
BAS40-05V T/R-ND
BAS40-05V,115-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 2 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 2 Pair Common Cathode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 120mA (DC)