BAS40-06-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40-06-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS40-06-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3
Duomenų lapai: BAS40-06-7-F.pdf
  • Pranešimas
BAS40-06-7-F specifikacijos
Dalies numeris BAS40-06-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2690171 pcs Duomenų lapas BAS40-06-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed